چین جدا کننده صفحه لرزشی سازنده

شرکت ماشین آلات معدن هنان پینگ یوان ، با مسئولیت محدود

رهبر آینده صنعت ماشین آلات معدن باشید

اخبار

November 20, 2019

غربال لرزشی دوار پودر قهوه به بندر سن سالوادور تحویل داده شد

هفته گذشته ، غربال لرزش چرخشی پودر قهوه به سفارش مشتری مشتری سالوادورا به پایان رسید و پس از بسته بندی ، به بندر سن سالوادور ارسال می شود.
این صفحه نمایش لرزش دوار برای قدرت قهوه ، سه لایه ، اندازه مش طراحی شده است: 10mesh ، 35mesh ، 140mesh. بعد از دانستن نیاز مشتری ، مهندس PK دستگاه قطر 1000 میلی متر را متناسب با سیستم غربال تنظیم کرد. با توجه به خاصیت مواد ، ساخت قطعات تماس با پودر قهوه SUS304 است ، مواد دیگر از فلز کربن است.
چرخش-لرزش صفحه نمایش-برای قهوه-پودر.
صفحه نمایش لرزش چرخشی به عنوان یک ماشین آلات غربالگری با دقت بالا طراحی شده است ، قطر آن می تواند از 400 میلی متر تا 2000 میلی متر باشد ، با عرشه های غربالگری منفرد یا چندگانه ، مواد می توانند از فولاد کربن کل ، کل فولاد ضد زنگ یا قطعات تماس با مواد با توجه به محصول متفاوت از جنس استنلس استیل باشند. .
صفحه نمایش ارتعاشی چرخشی به طور گسترده ای در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد ، مواد غذایی ، شیمیایی ، سرامیکی ، متالورژی ، تصفیه آلودگی و غیره را پوشش می دهد و با انواع مختلفی از مواد برخورد می کند.
/ چرخش-ارتعاش-غربال کننده
PK Machinery یک تولید کننده حرفه ای از غربالهای لرزشی و لرزشی چرخشی است که در سیستم غربالگری ریز کاربرد دارد ، در صورت نیاز به تجهیزات غربالگری خوب ، لطفا با ما تماس بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً اینجا را کلیک کنید: www.pkmachinery.com

اطلاعات تماس