چین جدا کننده صفحه لرزشی سازنده

شرکت ماشین آلات معدن هنان پینگ یوان ، با مسئولیت محدود

رهبر آینده صنعت ماشین آلات معدن باشید

اخبار

November 20, 2019

آسانسور سطل تسمه ای برای شن و ماسه سیلیس به بریزبن استرالیا ارسال شد

هفته گذشته ، آسانسور سطل تولید به پایان رسید و به بندر بریزبن ، استرالیا ارسال شد ، این یک دستور تکراری است که توسط مشتری استرالیایی سفارش داده شده است ، ما مطمئن هستیم که آسانسور سطل کمربند بعد از نصب و رفع اشکال در سایت انجام خواهد داد.
کمربند-سطل-آسانسور
این آسانسور سطل کمربند به گونه ای تنظیم شده است که برای شن و ماسه سیلیس ، چگالی فله 1.6 تن در مترمکعب ، اندازه ذرات 90 میکرو 300 میکرون ظرفیت 18 تن در ساعت را دارد. فاصله مرکز ورودی و خروجی آسانسور سطل 13.411 متر است ، مهندس PK پیکربندی شده TD160 ، عرض سطل 160 میلی متر ، با جنس استنلس استیل ساخته شده است.
سطل آسانسور
آسانسور سطل کمربند برای حمل و نقل گرانول ، پودر و بلوک کوچک از مکش آسیاب سنگزنی کوچکتر به صورت عمودی طراحی شده است. کمربند را به عنوان مؤلفه کشش پذیرفته و می تواند تا حداکثر 40/4 متر برسد. ظرفیت می تواند تقریباً باشد. 4 ~ 238m3 / h. آسانسور سطل کمربند عمودی به طور گسترده در معادن ، متالورژی ، مواد شیمیایی ، نیروگاه ، کشاورزی و صنایع معدن و غیره استفاده می شود.
PK Machinery یک تولید کننده حرفه ای آسانسور سطل است ، برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً اینجا را کلیک کنید: www.pkmachinery.com

اطلاعات تماس